Dan

Zajtrk Kosilo Malica

04.11.

koruzni kosmiči z mlekom(L), banana zdrobova juha(G, J), mesni polpeti(G, J), špinača, pire krompir jabolko, kruh(G)

05.11.

bela kava(L),koruzni kruh(G), kisla smetana(L), marmelada juha z rezanci(G), govedina v omaki, cmoki zdrobovi(G), rdeča pesa žemljica(G)

06.11.

zeliščni čaj, mešani kruh(G), zelenjavno-mesni namaz(L) cvetačna kremna juha, svinjska pečenka, rizi bizi, endivija v solati čokoladni puding(L)

07.11.

kakav(L), sirova štručka (G, L) segedin golaž(G), polenta, jabolčna pita(J, G, L) OKI DOKI skutka(L)

08.11.

zeliščni čaj, rženi kruh(G), tunin namaz(L) čufti v paradižnikovi omaki(G, J), pire krompir(L), sadni jogurt(L) hruška, kruh(G)

11.11.

čaj, pica polžek(G, J, L) Martinovo kosilo: juha(G), pečen piščanec, mlinci(G), dušeno rdeče zelje(G) grozdje, pirini piškoti*(G)

12.11.

mleko(L), makovka(G) ričet(G), kruh(G), jogurtovo pecivo(G, J, L) kruh(G), pašteta(L)

13.11.

mlečni zdrob s čokolado*(G, L), sadje polžki temni(G), dušeno piščančje meso, parmezan(L), zelena solata s korenčkom LCA jogurt(L), žemljica

14.11.

bela kava(L), mešani kruh(G), liptaver sir*(L) mesno zelenjavna enolončnica(G), špirala čokoladna(G, L, J), kompot buhtelj(G)

15.11.

Tradicionalni slovenski zajtrk: mleko(L), kruh(G), maslo(L), med, jabolko porova kremna juha, file postrvi(G), krompirjeva solata rešetko mango jogurt(G, J, L)

18.11.

kakav(L), mešani kruh(G), skutin namaz(L) bučna kremna juha, zeljne krpice(G), pečena hrenovka sadni jogurt(L)

19.11.

mleko*(L), beli kruh(G), zeliščno maslo*(L) špinačna juha(J), rižota z mesom in zelenjavo, zelena solata s fižolom žemljica(G), jabolko

20.11.

zeliščni čaj, ovseni kruh(G), piščančja posebna, kisla kumarica pečen puranji file, pire krompir(L), grah, pita(G, L, J) mešana štručka(G)

21.11.

otroški čaj, ovseni kruh(G), čokoladni namaz(L) pasulj z mesom(G), kruh(G), jabolčna čežana mandarine

22.11.

zeliščni čaj, hrenovka, žemljica(G), gorčica (GS) ali ketchup puranji zrezki v korenčkovi omaki, pire krompir(L), jabolčni kompot puding s smetano(L)

25.11.

otroški čaj, rženi kruh(G), sir edamec(L), paradižnik juha z rezanci(G), špinača(G), pire krompir(L), polpeti sojini(G) sadna skuta(L)

26.11.

lipov čaj, rženi kruh(G), pica šunka, kisla kumarica boranja(G), krompirjevi svaljki(G), puding s smetano(L) bombetka(G)

27.11.

mleko*(L), mešani kruh(G), maslo*(L), marmelada* juha z zakuho(G), puranji zrezek po pariško(G, J), pražen krompir, zeljna solata sirova štručka(G, L)

28.11.

polenta z mlekom(L), sadje krompirjeva juha s hrenovko(G), rižev narastek(L) jogurt jagoda(L)

29.11.

kakav(L), mlečna pletenka(G, L) gobova kremna juha(G, L), ribje palčke (G, J), krompirjeva solata polnozrnata štručka(G), jabolko

Pridružujemo si pravico do spremembe jedilnika.

* je ali vsebuje bio živilo

DOBER TEK!

Organizatorka ŠP:

Barbara OGRIZEK

Oznake alergenov, ki jih vsebuje jed:

G – žito, ki vsebuje gluten

J – jajca

L – mleko/mlečni proizvod, ki vsebuje laktozo

R – ribe

So – soja

Se – sezam

O – oreški

A– arašidi

LZ – listna zelena

GS – gorčično seme

Dan

Zajtrk Kosilo Malica

04.11.

koruzni kosmiči z riževim napitkom, banana zdrobova juha(G), mesni polpeti(G), špinača, pire krompir jabolko, kruh(G)

05.11.

rižev napitek, koruzni kruh(G), margarina Vitaquell, marmelada juha z zakuho brez jajc(G), govedina v omaki, cmoki zdrobovi(G), rdeča pesa žemljica(G)

06.11.

zeliščni čaj, mešani kruh(G), bio namaz cvetačna kremna juha, svinjska pečenka, rizi bizi, endivija v solati rižev desert

07.11.

rižev napitek, mešana štručka (G) segedin golaž(G), polenta, sadna ploščica piškoti

08.11.

zeliščni čaj, rženi kruh(G), margarina Vitaquell čufti v paradižnikovi omaki(G), pire krompir, rižev desert hruška, kruh(G)

11.11.

čaj, mešana štručka Martinovo kosilo: juha(G), pečen piščanec, mlinci(G), dušeno rdeče zelje(G) grozdje, piškoti

12.11.

rižev napitek, makovka(G) ričet(G), kruh(G), keksi kruh(G), bio namaz

13.11.

zdrob z riževim napitkom  in čokolado (G), sadje polžki temni(G), dušeno piščančje meso, zelena solata s korenčkom rižev desert, žemljica

14.11.

rižev napitek, mešani kruh(G), bio namaz mesno zelenjavna enolončnica(G), sadna ploščica, kompot buhtelj(G)

15.11.

Tradicionalni slovenski zajtrk: rižev napitek, kruh(G), margarina Vitaquell, med, jabolko porova kremna juha, file postrvi(G), krompirjeva solata keksi

18.11.

rižev napitek, mešani kruh(G), bio namaz bučna kremna juha, zeljne krpice(G), pečena hrenovka rižev desert

19.11.

rižev napitek, beli kruh(G), margarina Vitaquell špinačna juha, rižota z mesom in zelenjavo, zelena solata s fižolom žemljica(G), jabolko

20.11.

zeliščni čaj, ovseni kruh(G), piščančja posebna, kisla kumarica pečen puranji file, pire krompir, grah, sadna ploščica mešana štručka(G)

21.11.

otroški čaj, ovseni kruh(G), marmelada pasulj z mesom(G), kruh(G), jabolčna čežana mandarine

22.11.

zeliščni čaj, hrenovka, žemljica(G), gorčica (GS) ali ketchup puranji zrezki v korenčkovi omaki, pire krompir, jabolčni kompot rižev desert

25.11.

otroški čaj, rženi kruh(G), margarina Vitaquell, paradižnik juha z zakuho brez jajc(G), špinača(G), pire krompir, polpeti sojini(G) rižev desert

26.11.

lipov čaj, rženi kruh(G), pica šunka, kisla kumarica boranja(G), krompirjevi svaljki(G), rižev desert bombetka(G)

27.11.

rižev napitek, mešani kruh(G), margarina Vitaquell, marmelada* juha z zakuho brez jajc(G), naravni puranji zrezek, pražen krompir, zeljna solata mešana štručka(G)

28.11.

polenta z riževim napitkom, sadje krompirjeva juha s hrenovko(G), keksi rižev desert

29.11.

rižev napitek, mešana štručka(G) juha z zakuho brez jajc(G), pečen ribji file, krompirjeva solata polnozrnata štručka(G), jabolko

Pridružujemo si pravico do spremembe jedilnika.

* je ali vsebuje bio živilo

DOBER TEK!

Organizatorka ŠP:

Barbara OGRIZEK

Oznake alergenov, ki jih vsebuje jed:

G – žito, ki vsebuje gluten

J – jajca