Dan

01.01.

02.01.

03.01.

bela kava(L), graham kruh(G), maslo(L), sadje zelenjavna juha(G), carski praženec(G, L, J), mešani kompot žemljica(G)

06.01.

mlečni zdrob s čokolado(G, L), suho sadje dušeno piščančje meso, široki rezanci(G), rdeča pesa grški jogurt(L)

07.01.

mleko*(L), polbeli kruh(G), zeliščno maslo*(L) paradižnikova juha, piščančji ražnjiči, kus kus z zelenjavo, zelena solata rogljiček(G)

08.01.

metin čaj, polnozrnat kruh(G), piščančja posebna, kisla kumarica prežganka(G, J), zeljne krpice(G), pečena hrenovka grozdje, keksi*(G)

09.01.

otroški čaj, hrenovka, žemljica(G), gorčica ali ketchup zelenjavna enolončnica(G), cmoki z mareličnim nadevom(G, J, L) žemljica(G)

10.01.

bela kava(L), beli kruh(G), liptaver skutin namaz(L) gobova kremna juha(G, L), ribje palčke(J, G), blitva s krompirjem čokoladni puding(G, L)

13.01.

zeliščni čaj z limono, pica žepek(G, L) špinačna juha(G), bolonjski špageti s parmezanom(G), rdeča pesa lca jogurt(L)

14.01.

kosmiči z mlekom (G, L), banana brokolijeva kremna juha, svinjska pečenka, pražen krompir, zelena solata s korenčkom mandarina

15.01.

čaj z limono in medom, polbeli kruh(G), rezina sira(L), paradižnik goveja juha(G), lazanja(G, L), zelena solata s korenčkom makovka(G)

16.01.

kakav(L), makova štručka(G) fižolova enolončnica(G), marmorni kolač(G, L), kompot puding vanilija(L, G)

17.01.

lipov čaj, beli kruh(G), ribji namaz(L), jabolko goveja juha s rezanci(G), špinača, pire krompir, sojini polpeti(G, So, L) koruzna žemlja(G), sok

20.01.

bela kava(L), mešani kruh(G), topljeni sir(L) golaž z zelenjavo(G), krompirjevi svaljki(G), kruh navadni jogurt(L), žemljica(G)

21.01.

kakav(L), mlečna štručka stefani pečenka(G, J), pire krompir(L), dušeno zelje(G) koruzna bombetka(G), sok

22.01.

mleko*(L), koruzni kruh(G), maslo*(L), marmelada* cvetačna kremna juha, krompirjeva musaka(L), zelena solata s koruzo sadni jogurt(L)

23.01.

metin čaj, mešani kruh(G), pica šunka, vložena paprika zelenjavna enolončnica(G), jabolčni zavitek(G) mandarina, kruh(G)

24.01.

koruzni žganci z mlekom(G, L) puranji zrezki v smetanovi omaki(L), sirovi štruklji(G), zelena solata puding s smetano(L)

27.01.

mlečni riž(L), sadje pire krompir(L), čufti v paradižnikovi omaki(G, J), čokoladni puding(G, L) bebi piškoti(G), hruška

28.01.

lipov čaj, rženi kruh(G), zelenjavno-mesni namaz(L) porova kremna juha(L), pečeno piščančje meso, rizi bizi, rdeča pesa grški jogurt(L)

29.01.

mleko*(L), koruzni kruh(G), maslo*(L), med brokolijeva juha, makaronovo meso(G), zelena solata s koruzo žemlja(G), čokoladno mleko(L)

30.01.

mleko(L), beli kruh(G), mlečni namaz(L), korenček goveji golaž, polenta, jabolčna čežana sadni jogurt*(L)

31.01.

zeliščni čaj, sirova štručka(G) goveja juha z ribano kašo(G), rižota s puranjim mesom, rdeča pesa linške oči(G, J), jabolko

Pridružujemo si pravico do spremembe jedilnika.

DOBER TEK!

*vsebuje bio živila

Organizatorka ŠP:

Barbara OGRIZEK

Oznake alergenov, ki jih vsebuje jed:

G – žito, ki vsebuje gluten

J – jajca

L – mleko/mlečni proizvod, ki vsebuje laktozo

R – ribe

So – soja

Se – sezam

O – oreški