Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je pričetek novega šolskega leta 2020/2021 v torek, 1. 9. 2020, ob 8.20 uri za vse učence. Avtobusni prevozi so organizirani po ustaljenih relacijah in urniku. Učenci, ki se bodo prevažali z avtobusom morajo imeti zaščitne maske, pred vstopom v vozilo pa si bodo morali obvezno razkužiti roke. Za razkužila na avtobusu poskrbi prevoznik oz. šofer.

Prvi šolski dan bo potekal v znamenju informacij o šolskem delu, potrebnih zaščitnih in varnostnih ukrepih glede COVID – 19 in razdelitvi šolski učbenikov ter drugih potrebščin, zato naj učenci s seboj prinesejo šolske torbe.

Pouk se bo zaključil ob 11. uri, ko bo tudi odhod avtobusov. Jutranje varstvo, kosilo in podaljšano bivanje ne bo organizirano.

Prosimo vas, da svoje otroke pred odhodom v šolo opozorite na upoštevanje varnostne razdalje, higieno umivanja rok in pravilnega kašljanja. V šolo lahko pridejo samo zdravi otroci.

Lep pozdrav in ostanite zdravi!

ravnatelj Alen Krajnc s sodelavci