Dan

Zajtrk Kosilo Malica

01.10.

polenta z mlekom(L, G), sadje mlinci(G), pečeno piščančje meso, zelena solata s koruzo mlečna štručka(G), mleko(L)

02.10.

kakav(L), graham kruh(G), skutin namaz(L), korenček boranja(G), krompirjevi svaljki(J, G, L), puding(L) sadna jogurt(L)

05.10.

kakav(L), rženi kruh(G), alpski sir(L) juha z rezanci (G), popečen piščančji file, pražen krompir, rdeča pesa grški jogurt(L)

06.10.

zeliščni čaj, žemljica(G), hrenovka, ketchup ali gorčica(GS) goveja juha z ribano kašo(G), špinača, pire krompir(L), sojin polpet keksi, grozdje

07.10.

mleko(L), makova štručka(G) brokoli kremna juha, piščančji ražnjiči, kus kus z zelenjavo(G), zeljna solata buhtelj(G)

08.10.

čaj z limono in medom, polbeli kruh(G), pašteta(L), rezina paradižnika piščančja obara z žličniki(G), žepek čokoladni(G) francoski rogljiček(G)

09.10.

mlečni zdrob*(L, G) s čokolado, sadje kanelon piščančji(J, G), rizi bizi, zelena solata s korenčkom čokoladni puding(L, G)

12.10.

otroški čaj, polbeli kruh(G), rezina sira(L), paradižnik jota(G), kruh(G), cmoki s čokoladno lešnikovim nadevom(G, J, L) masleni piškoti(J, G), sadje

13.10.

mleko(L)*, beli kruh(G), maslo*(L), marmelada* puranji zrezek v korenčkovi omaki, pire krompir, zelena solata biga(G), sok

14.10.

zeliščni čaj, mini pica(G, L) brokoli kremna juha, piščančji ražnjiči, kus kus z zelenjavo(G), zeljna solata grški jogurt borovnica(L)

15.10.

kakav, francoski rogljiček(G)(9.) mesno-zelenjavna enolončnica(G), jabolčna pita(J, G) makovka(G)

16.10.

mleko(L), polnozrnati kruh(G), smetanov namaz(L), korenček piščančje meso v sirovi omaki(L), široki rezanci(G), zelena solata, sladoled(9.) OKI DOKI skutka(L)

19.10.

kakav(L), mlečna pletenka(G) cvetačna kremna juha, polžki s sirom(G, L), rdeča pesa sadje, kruh(G)

20.10.

mlečni riž s čokolado(L), sadje pire krompir(L), čufti v paradižnikovi omaki(G, J), vaniljev puding(L, G) čokoladni puding(L)

21.10.

otroški čaj, graham kruh(G), piščančja posebna, paradižnik korenčkova juha(G, J), dušen riž, pečeno puranje meso, zelena solata mlečna pletenka(G, L)

22.10.

mleko(L), polbeli kruh(G), maslo(L), med juha s fritati(G), musaka, zelena solata s korenčkom koruzna žemljica(G)

23.10.

kosmiči z mlekom (G, L), banana brokoli juha, ribje palčke(G, J), krompirjeva solata, kruh sadni jogurt(L)

26.10.

kakav(L), sirova štručka(G, L) boranja(G), krompirjevi svaljki(J, G, L), mafin(J, G) sadna skuta borovnica(L)

27.10.

mleko(L), polbeli  kruh(G), maslo(L), marmelada cvetačna kremna juha, rižota z mesom in zelenjavo(G), rdeča pesa mlečna štručka(G), mleko(L)

28.10.

zeliščni čaj, rženi kruh(G), mesno-zelenjavni namaz(L) zeljna enolončnica(G), palačinke z marmelado*(G, J, L), mešani kompot banana

29.10.

mleko*(L), koruzni kruh(G), maslo(L)*, med gobova kremna juha, polžki s tunino omako(G, L), rdeča pesa sadni jogurt(L), bombetka(G)

30.10.

polenta z mlekom(L, G), sadje pire krompir(L), dušeno zelje, mesni polpet(J) sadje, piškoti*(G)

Pridružujemo si pravico do spremembe jedilnika.

*vsebuje bio živila

DOBER TEK!

Organizatorka ŠP:

Barbara OGRIZEK

Oznake alergenov, ki jih vsebuje jed:

G – žito, ki vsebuje gluten

J – jajca

L – mleko/mlečni proizvod, ki vsebuje laktozo

R – ribe

So – soja