1. maja 2024 smo se udeležili področnega atletskega tekmovanja, ki je potekalo na prenovljenem stadionu Poljane. Tudi letos so nas naši učenci razveselili z odličnimi nastopi. Med najboljšimi sta bila Tino Orož, 7. r., ki je za kar 5 sekund izboljšal svoj lanski rezultat na 300 m in se s časom 48,49 uvrstil na 2. mesto in Eva Jarc, 7. r. je na teku na 300 m dosegla 3. mesto. Njen čas 51,48 je bil dovolj, da je izboljšala šolski rekord, ki je bil star že 15 let. Leta 2009 ga je dosegla Klara Novak s časom 51,63.

Tudi ostali tekmovalci so se potrudili po svojih najboljših močeh. Nekateri so imeli letos zadnjo priložnost v osnovni šoli, ostali bodo poskušali svoje rezultate izboljšati prihodnje leto. Vsem pa čestitam za njihove dosežke.

Polona Poljanec